RS6 Clubsport MTM

www.tofik.com.pl
www.tofik.com.pl
8 stycznia, 2022

Model RS6 zawsze był wyjątkową gratką dla wszystkich fanów  tuningu, bowiem istnieje już wiele przeróbek tego modelu. Teraz MTM zajął się tym samochodem.

W samochodzie tym znajdziemy jednostkę V10 wyposażone w nowe ECU, filtr powietrza oraz układ wydechowy wykonany ze stali nierdzewnej. Jak dobry tuning wizualny. Silnik ten ma seryjną moc około 589 koni mechanicznych. RS6 Clubsport MTM możę się poszczycić wartością innej jednostki zamontowanej w tym samochodzie na poziomie 730 koni mechanicznych oraz 785 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Maksymalna prędkość tego pojazdu to 340 kilometrów na godzinę.

Silnik to jednak nie wszystkie modyfikacje, które ma do zaoferowania Audi RS6 Clubsport MTM, bowiem wyjątkowo ciekawy jest body kit pojazdu, który przyciąga wszystkich amatorów tuningu. Nadwozie pojazdu jest wyjątkowo kolorowe, w komplecie znajdziemy również czarne felgi aluminiowe oraz znacznie obniżone zawieszenie, które wprost emanuje posiadaną pod maską mocą.

Samochód został wyposażony w klatkę bezpieczeństwa oraz kubełkowe fotele wyposażone w sześciopunktowe pasy bezpieczeństwa, by osobom jadącym w środku zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

www.tofik.com.pl
mamtak

Leave a Comment